Sunday, April 22, 2018

Katzbachstadion'da gol yok

Türkiyemspor Landeslig'in 23. haftasında lig lideri Berolina Stralau ağırladı. Kreuzberg'de Türkiyemsporun lig ikincisi olarak çıktığı maç haftanın en önemli maçı olarak görülüyordu. Çekişmeli geçen maç 0-0 sona erdi. Türkiyemspor bu sonuçla  ikincilikten bir sıra gerileyerek  üçüncü sırada yer aldı.

Oyun 90 dakikada boyunca dengeli geçti ve özellikle antrenörlerin taktikleri ve savunma bölümlerinin performansları göz doldurdu. Gol fırsatlarının çok olmadığı maçta Türkiyemspor'un en iyi şansını Oumar Sangare ve Beyazıt Taflan maçın ılk yarısında yakaladı ama konuk takımın kalecisi Martin Dwars bunları gole çevirmeye izin vermedi. İkinci yarıda teknik direktörler çeşitli oyuncu değişikliğini yaptı ama bunlarda bir sonuç vermeyince maçta denge değişmedi ve maç 0:0 sona erdi.
Bu sonuçla birlikte Türkiyemspor 47 puan sahip ve gol averajıyla üçüncü sıraya geriledi. Türkiyemspor önümüzdeki hafta sonu deplasmanda TSV Mariendorf'un güçlü takımıyla karşı karşıya gelecek. Maç 29.4.2018 Pazar günü, saat 14:45'te Volkspark Mariendorf'ta.

Total Pageviews