Saturday, April 25, 2009

TÜRKIYEMSPOR YÖNETİM KURULU TABANLA BULUŞUYOR

TÜRKİYEMSPOR YÖNETİM KURULU OLARAK, YAKLAŞIK DÖRT AY ÖNCE SİZLERİN DESTEĞİNİ VE ONAYINI OLARAK SEÇİLMİŞ BULUNMAKTAYIZ. BİZE OLAN GÜVENİNİZ VE DESTEĞİNİZ İÇİN SİZLERE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİZ.

HEPİMİZİN ORTAK AMACI FEDARI İFTAARIMIZ TÜRKIYEMSPORU DAHA BAŞARLILI OLMASINI SAĞLAMAK VE BAŞARISINI KALICI KILMAKTIR. TÜRKİYEMSPOR BİR TARAFTAN OLABİLDİĞİNE HIZLA TARİHİNİ YAZMAYA DEVAM EDERKEN, DİĞER TARAFTAN MADDİ OLARAK DERİN SIKINTILARDA YAŞAMAKTADIR. BU SIKINTILI GÜNLERİN HIZLI BİR ŞEKİLDE AŞILMASINDA HEPİMİZİN TABANDAN TAVANA TÜRKİYEMSPOR İÇİN TEK YÜREK OLMAMIZ GEREKMEKTEDİR:

BU YÜZDEN BÜTÜN TÜRKİYEMSPOR TARAFTARLARI; OYUNCULARI; ANTRENÖRLERİ; ESKİ YÖNETİCİLERİ VE TÜRKİYEMSPOR´A GÖNÜLDEN KENDİNİ BAĞLI HİSSEDEN HERKESLE YÖNETİM OLARAK YANYANA GELEREK; FİKİR ALİŞ VERİŞİNDE BULUNMAK İSTİYORUZ.

YER: TÜRKIYEMSPOR TARAFTARLAR LOKALI
TARIH: 02.05.2009, CUMARTESI
SAAT: 15:30`dan 17:30`E KADAR

AYRICA SİZİN BİZE DUYMUŞ OLDUĞUNUZ GÜVENİN BOŞA OLMADIĞINI VE DÖRT AY İCERİSİNDE NELER YAPTIĞIMIZI BİZDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUZ. DAHA YAPILACAK ÇOK İŞ OLDUĞUNUN BİLİNCİYLE; GELECEKTE TÜRKİYEMSPOR İÇİN YAPMAMIZ GEREKENLERİ PLANLARKEN SİZLERİN BİLGİ, TECRÜBE VE DENEYİMLERİNIZİ BİZLERE PAYLASMANIZI SİZLERDEN RİCA EDİYORUZ!

COK SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA

TÜRKİYEMSPOR YÖNETİM KURULU ADINA
Dr. Susam DÜNDAR - IŞIK

Total Pageviews