Friday, August 03, 2012


Kombine kartlar satışa sunuldu

2012-2013 sezonunda Başkent Liginde iflasla uğraşan ve zor günler geçiren Türkiyemspor Berlin futbol kulübü lige yeniden start veriyor. Yönetimin aldığı kararla Türkiyemspor sevenleriyle  buluşabilsin diye 2012-2013 sezonunun kombine kartları satışa sunuldu.

Kombine kartın Türkiyemspor’u desteklemek isteyenler için uygun bir yol olduğunu  düşünen yönetim, taraftarlara 65 Avroluk sezon bileti öneriyor, indirimli fiyat ise 40 Avro. 2012-2013 sezonun kombine kartları, 1.Takım ve U19 Takımının ev sahibi statüsünde oynayacağı bütün maçlar için geçerlidir. Demek ki taraftarlar  tam 34 maç izleme şansı bulacaklar.

Kombine satış 3 Ağustos’ta başladı ve www.tuerkiyemspor.info üzerinden de sipariş verilebiliyor. Ayrıca fan kulüpten (Admiralstrasse 37-10999 Berlin) ve Türkiyemspor idarehanesinden de (Böcklerstrasse 1 -10969 Berlin) kombine kartlar satın alınabiliyor. Mali işlerden sorumlu yönetici Vincent Aydın bu konuda şunları söyledi: „Biz bu sezonun kombine biletlerini uygun bir fiyata piyasa sunacağız. Bu sayede eski  taraftarları tekrar kazanmak istiyoruz, ayrıca kombine gelirlerini Türkiyemspor´u iflastan kurtarmak için kaynak olarak kullanacağız. Taraftarlar hem maç izleyip, hem de kulübü kurtaracaklar.“

Kombine kartların hazırlanması ve baskısını gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı Concept Mediendruck ve Bürotime şirketlerine Türkiyemspor en içten  teşekkürlerini sunuyor.Sipariş için: info@tuerkiyemspor.info Konu: Kombine

Türkiyemspor Berlin e.V.
Deutsche Bank Berlin
Kto.-Nr.: 958032524 
BLZ: 100 700 24 Almanya´nın Başkent Ligi bu hafta sonu start alıyor

Türkiyemspor 1. haftada deplasmanda SC Gatow takımıyla karşı karşıya gelecek. Maç pazar günü saat 14:00´da Sportplatz Gatow spor sahasında oynanacak. 2. haftada ise Türkiyemspor ilk defa kendi sahasında maça çıkacak ve bu maçın diğer bir özelliği de Türkiyemspor’un dört seneden sonra tekrar Kreuzberg semtinde maç oynayacak olması. Çarşamba günü saat 19:00´da Türkiyemspor eski Bundesliga takımı Tasmania Berlin’i ağırlayacak. Bilet fiyatları 5 Avro ve indirimli 3 Avro olarak belirlendi.

Total Pageviews