Thursday, September 01, 2011

Türkiyemspor Forma Satışı Başladı


Türkiyemspor Futbol Takımı'nın 2011-2012 Futbol Sezonu’nda kullanacağı Puma futbol formaları satışa sunuldu. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada mavi - beyazlilerin 2011 - 2012 Futbol Sezonu'nda iki farklı formayla (mavi-beyaz ve kırmızı-beyaz) mücadele edeceği ifade edildi.
Oberlig Kuzey Grup da mücadele veren Türkiyemspor yeni sezonda taraftara büyük önem vereceği vurgulandı. Öncelikle Türkiyemspor camiası yeni sezon için orijinal Türkiyemspor forması satışını başlattı.

Her türlü bedeni olan formalar internet üzerinden mail gönderilerek kargo siparişi ile de gerçekleşebileceği kaydedildi. Türkiyemspor Iş Bankası Berlin-Kreuzberg Şubesi 53830005 numaralı hesaba 59,95-69,95 € yatırıldığı veya havale edildiği taktirde, istekli kişi tarafından mail ile adres posta bilgileri gönderiyor. Daha sonra belirtilen miktarın yatırıldığı günün ertesi iş günü kargo ile alıcıya kargo ile teslimatı yapılıyor. İstekli ve alıcılar buero@tuerkiyemspor.info mail adresinden gerekli bilgileri isteyebilir ve hesaba yatırdığı parayı yine bu mail hesabına bildirerek hangi beden ve hangi tür formayı istediğini belirtmesi gerekiyor.


Fiyatlar:

Forma Türkiyemspor Berlin 2011/12
(Ön: Türkiyem logosu Puma logosu, Betfair logosu)
Arka: Türkiyemspor Yazı)
59,95 €

İstek üzerinde
(Arka: No. + İsim)
10,00 €

Total Pageviews