Tuesday, March 16, 2010

Tekirova Belediyespor Türkiyemspor’u ziyaret etti.


Tekirova Onursal Baskanı Yusuf Üras ve basın sözcüsü Halil Karataş Berlin Turizm Fuarı gezisi sırasında Türkiyemspor’u ziyaret ettiler.

Yusuf Üras ve Halil Karataş yoğun gündemlerine rağmen zaman ayırıp Türkiyemspor’u da Kynaststraße´deki antrenman sahasında ziyaret ettiler. Türkiyemspor’a yapılan bu sürpriz ziyaret Plauen maçı öncesinde takıma oldukça moral verdi. Yusuf Üras ve Halil Karataş Türkiyemspor’lu futbolculara Tekirova Belediyespor’un Mavi Beyaz Formasını ve Flama hediye ettiler.

Türkiyemspor yaklaşık bir ay önce Tekirova Belediyespor’u Türkiye´de kamp çalışmaları sırasında ziyaret etti ve bir dostluk maçı düzenlendi. Maç dostça 3:3 beraber bitti. Bu maç iki kulübün daha yakın çalışmalarına yol açtı. Bundan sonra Yusuf Üras ve Halil Karatas´ın Berlin ziyareti sırasında Tekiroval’ı yöneticiler ve Türkiyemspor’lu yöneticiler iki kulübün daha yakın işbirliği içinde olacaklarına söz verdiler.
Halil Karataş “ Türkiyemspor Avrupa´da çok tanınmış bir kulüp ve adeta pozitif bir markadır. Tekirova ve Berlin arasında daha sık ve sağlıklı bir dostluk köprüsü kurmayı hedefliyoruz. “

Total Pageviews